Speciální lázeňské koupele

Termální rašelinová koupel (250 Kč)

Používá se extrakt z čisté léčivé rašeliny. Koupel je vhodná při svalové únavě,lupence, akné a exémech.Lázeň má výrazné detoxikační vlastnosti.Koupel 20min.-zábal 15min.+opět koupel 20min.

koupel 20min. při teplotě vody 36-38 stupňů Celsia + 15 min. suchý zábal + opět koupel 20 min.

Termální lázeňská koupel Calmonal- kosodřevina (250 Kč)

Bylinná lázeň je určena pro celkovou relaxaci při únavě, po fyzické zátěži a sportu. Přispívá k uvolnění svalového napětí. Obsahuje extrakty z kopřivy, levandule, heřmánku, chmele a vrbové kůry Délka procedury- koupele 20min. při teplotě 35-37 stupňů Celsia + 15min. suchý zábal +opět koupel 20min.

Originál biotermální koupel se solí ze vřídla Podhajská-SR.Teplota lázně 36-38stupnů. (250 Kč)

Působí na horní cesty dýchací,astma,ekzemy,lupenku,cévy,klouby,revma.

Působí na horní cesty dýchací,astma,záněty průdušek,potíže štítné žlázy,revma,cévy,klouby.Také na ekzemy,lupenku neboť obsahuje léčivé sírany .

Doporučená délka procedury- koupel 20min. při teplotě 36-38 stupňů Celsia + 15 min. suchý zábal,- opět 20min.koupel .

Kneippova bylinná koupel s rozmarýnem (250 Kč)

Tradiční čistě přírodní receptura využívá účinků éterických olejů. Vybrané rostliny podporují regeneraci těla i mysli. Rozmarýnový olej probouzí nervový systém a povzbuzuje. Urychluje regeneraci po nemocech, uvolňuje svaly a klouby.

Doporučená délka koupele 20 min. při teplotě vody 35-38 stupňů Celsia + 25 min. suchý zábal.

Termální koupel se solí z Mrtvého moře (250 Kč)

100% přírodní a čistá sůl obsahuje krystaly, které jsou zcela odlišné od obyčejných mořských solí. Obsahují unikátní kompex minerálů, zejména hořčík, vápník, sodík, draslík. Sůl působí zvláčňujícím a regeneračním účinkem na celé tělo i nervový systém a tiší svalovou únavu.Má rovněž příznivý účinek na kloubních potíže. Délka procedury-koupel 20min.při teplotě vody 38 stupňů-zábal 15 min.+opět koupel 20min.

Termální humátová koupel Balneol (280 Kč)

Koupel obsahuje huminové látky,které podporují regeneraci kloubů, zpomalují růst nádorů a působ na záněty a kožní choroby.

koupel 20 min.+zábal 15min. opět koupel 20 min

koupel 20 min. při teplotě vody 35 stupňů + 15 minut suchý zábal+ opět koupel 15min.

Zásaditá alkalická koupel Meine Base (300 Kč)

Meine Base je prostředek na zásaditou minerální péči o tělo s pH=8,5. Zásadité minerální koupele aktivují vylučování kyselin, škodlivin a usazenin z kůže.Zbavují nás alergických projevů kůže,celulity a vyloučí škodlivé látky z celého těla. Sůl Meine Base můžeme kromě lázně použít na sprchování, léčivé obklady, výplachy, zábaly, čistění zubů.

Doporučená délka koupele je minimálně 30 min, ideální délka 45-60min. při teplotě vody 36-38 stupňů Celsia. Během koupele se pravidelně každých 10 min. masírujte kartáčem.

Koupel s přísadou břidlicového oleje-novinka! Působí protizánětlivě,vysokým obsahem síry je vhodná na bolesti pohybového aparátu.20min koupel+15min.zábal,opět20min.koupel (250kč)

 

Denní lázeňské služby: