Boj proti celulitě

Celulita (nesprávně často označována jako celulitida=zánět) je v prvních fázích pouze neestetická, ale ve třetím stadiu kolem 50 let věku se stává závažným zdravotním problémemem tím, že tlačí na cévy a brání prokrvování a výživě tkání.

Doporučujeme:

Nezapomínejte na kvalitní pitný režim, úpravu jídelníčku a pohybovou aktivitu!

Anticelulitní zábal Thermoiodosal

Profesionální ošetření celulity speciální emulzí z mořských řas, jódu, mořské soli, zázvoru a skořice. V kombinaci se zpevňujícím tonikem z břečťanu a jalovce lze dosáhnout výrazného zlepšení stavu pokožky a zmenšení objemu stehen a pasu až o několik centimetrů. Po aplikaci krému následuje kompresní zábal strečovou fólií a klidová fáze s dolními končetinami ve vyvýšené poloze po dobu 40 min.

Thermoiodosal obsahuje:

Indikace:

Cena ošetření:

anticelulitní zábal Thermoiodosal
60 min.
170 Kč

Náš tip:

Spojení Thermoiodosalového zábalu s aplikací presoterapie pomocí přístrojové lymfatické masáže (Lymfoven) výrazně zvyšuje výsledky terapie.

Zábal na nohy Lympha Plus originál ATOK

Osvěžuje unavené nohy, podporuje tok lymfózních tekutin, napomáhá odtoku zplodin látkové výměny. Přiměřené množství preparátu v tenké vrstvě naneseme příslušné partie (přes nárty, lýtka až po kolena, v případě potřeby až k tříslům), přiložíme speciální střečovou folii a zabalíme do deky s dolními končetinami ve zvýšené poloze.

Indikace:

Cena ošetření:

partie těla (např. lýtka)
45 min.
100 Kč
kompletní (lýtka, stehna, břicho, hýždě)
45 min.
190 Kč

Náš tip:

Vhodný zábal po koupeli či prohřátí ogranismu v parním boxu. Velmi oblíbený u seniorů a osob, jejichž zaměstnání vyžaduje celodenní dlouhé stání či pohyb.

Skořicový zábal anticelulitidní

Na vybrané partie naneseme emulzní krém s bylinnými výtažky a provedeme tlakovou bandáž speciální fólií. Možno použít ve spojení s lymfatickou přístrojovou masáží pomocí Lymfovenu.

Účinek zábalu:

Cena ošetření:

skořicový zábal anticelulitní
60 min.
140 Kč

 

Denní lázeňské služby: