Koupele s bylinnými aromatickými oleji

Koupelové oleje díky obsahu látek (vitamíny, minerály, rostlinné biostimulátory) působí blahodárně během koupele, při níž se účinné látky vstřebávají do pokožky. Pokožka zůstává po koupeli vláčná a sametová. Koupelové oleje cellkově regenerují pokožku a mohou zklidnit již vzniklé kožní problémy. Obnovují přirozený lipidový filtr pokožky a tak posilují její obranyschopnost. Koupelové oleje pokožku nádherně provoní. Během dvacetiminutové koupele o teplotě vody 34-38 stupňů Celsia oleje harmonizují tělo i duši.

Koupele s bylinnými oleji Salus

Jalovcová koupel Salus (250 Kč)

Uklidňuje při nervozitě, uvolňuje svalové napětí. Podporuje tok lymfy a odvádí toxiny z těla. Jalovcový extrakt tonizuje pokožku, je vhodný proti celulitidě. Urychluje hojení ran, zmírňuje otoky. Je vhodný také při revmatismu a bolestech svalů.

Levandulová koupel Salus (250 Kč)

Přispívá k celkovému zklidnění organismu, je vhodná při bolestech hlavy a migrénách a vynikající proti nespavosti. Uvolňuje při dýchacích potížích, revmatismu, posiluje imunitu, pomáhá snižovat krevní tlak. Velmi dobře ji snáší i přecitlivělá a dětská pokožka.

Mandarinková koupel Salus (250 Kč)

Citrusové aroma osvěžuje smysly, stimuluje psychiku. Koupel je vhodná při migrénách a bolestech hlavy, zmírňuje bolesti svalů, uvolňuje křeče, také pomáhá pokožce při celulitidě.

Meduňková koupel Salus (250 Kč)

Harmonizuje a povzbuzuje psychiku. Koupel je vhodná při vysokém krevním tlaku. Má čistící účinky, hodí se pro citlivou a namáhanou pokožku. Blahodárně působí při lupénce a atopickém exému.

Rozmarýnová koupel Salus (250 Kč)

Koupel je vhodná při revmatismu a svalových bolestech, ulevuje také při dýchacích potížích. Prokrvuje a prohřívá, je ideální pro studené nohy, pomáhá při nízkém krevním tlaku.

Růžové dřevo koupel Salus (250 Kč)

Olej dobré nálady odbourává nervozitu, napomáhá návratu klidného a vydatného spánku. Napomáhá hojení ran, regeneruje pokožku, je vynikající pro suchou a velmi citlivou pleť.

Koupele s koupelovými oleji Hádek

Citronová růže koupel (250 Kč)

Pomáhá při svalové únavě, bolestech hlavy, depresích a pocitech úzkosti. Působí dezodoračně a antisepticky, je vhodná pro mastnou pokožku se sklonem k akné.

Anticella koupel (250 Kč)

Povzbuzuje tok lymfy, odstraňuje otoky, prokrvuje, čistí pokožku. Působí dezodoračně a antisepticky, je vhodná při únavě a psychickém vyčerpání.

 

Denní lázeňské služby: